PRASE v Lesní MŠ Chaloupky v Třebíči 1.

Úterý 22. června 2021 od 16:30

PRASE, čili pracovní setkání bylo příjemné

 

Jak jste mnozí již asi zaznamenali, od září se Chaloupky pouští do další oblasti – do lesní mateřské školy. Zázemí bude mít na zahradě v Třebíči v části Horka-Domky.

Naším plánem, je školku budovat a rozvíjet společně s rodiči a dětmi. A tak v úterý proběhlo již druhé setkání na zahradě LMŠ, tentokrát i lehce pracovní. Ani horké počasí neodradilo 15 účastníků. Dospělí pomáhali natírat kadibudky, usadit obrubu pískoviště, převézt písek. Děti si zatím užívaly v chládku tvoření a hraní s průvodkyněmi Adélou, Vendy a Martinou. S radostí jsme obhlíželi na jaře vysazené bobulové keře, protože třeba muchovník už má první plody.

Zakončení nemohlo být jinak, než u ohýnku, nad kterým se opékaly buřty, chleba, rohlíky, ale i jablíčka. Zatím má tedy slovo PRASE ve spojení s LMŠ spíš pracovní nádech a na zahradě za alzheimercentrem opékáme pouhé špekáčky, ale vše může být jednou jiné a hlavně voňavější. Záleží na nás všech.


Zahrada je dost veliká a máme ještě volná místa, proto pokud byste své dítko, nebo dítko své kamarádky chtěli ještě přihlásit, neváhejte. Nabízíme možnost docházky na 2, 3 nebo 5 dnů. Informace naleznete na webu, nebo u koordinátorky Ivety Machátové – tel. 731 400 922.

Na přírodě nám záleží!
Proto balíme do použitých krabic.