PRASE v Lesní MŠ Chaloupky v Třebíči 1.

Úterý 22. června 2021 od 16:30

PRASE, čili pracovní setkání bylo příjemné

 

Jak jste mnozí již asi zaznamenali, od září se Chaloupky pouští do další oblasti – do lesní mateřské školy. Zázemí bude mít na zahradě v Třebíči v části Horka-Domky.

Naším plánem, je školku budovat a rozvíjet společně s rodiči a dětmi. A tak v úterý proběhlo již druhé setkání na zahradě LMŠ, tentokrát i lehce pracovní. Ani horké počasí neodradilo 15 účastníků. Dospělí pomáhali natírat kadibudky, usadit obrubu pískoviště, převézt písek. Děti si zatím užívaly v chládku tvoření a hraní s průvodkyněmi Adélou, Vendy a Martinou. S radostí jsme obhlíželi na jaře vysazené bobulové keře, protože třeba muchovník už má první plody.

Zakončení nemohlo být jinak, než u ohýnku, nad kterým se opékaly buřty, chleba, rohlíky, ale i jablíčka. Zatím má tedy slovo PRASE ve spojení s LMŠ spíš pracovní nádech a na zahradě za alzheimercentrem opékáme pouhé špekáčky, ale vše může být jednou jiné a hlavně voňavější. Záleží na nás všech.


Zahrada je dost veliká a máme ještě volná místa, proto pokud byste své dítko, nebo dítko své kamarádky chtěli ještě přihlásit, neváhejte. Nabízíme možnost docházky na 2, 3 nebo 5 dnů. Informace naleznete na webu, nebo u koordinátorky Ivety Machátové – tel. 731 400 922.

10.12. Baliny u Velkého Meziříčí

Vánoční ladění

26.12. - 31.12. Dům přírody Žďárských vrchů

Krátecké kufrování

26.12. - 31.12. Dům přírody Žďárských vrchů

Zimní stopovaná

29.12. Horácké muzeum v Novém Městě na Moravě

Novoměstské kufrování

21.2. 2024 Dům přírody Žďárských vrchů

Jak na zážitkové hry

20.3. 2024 Dům přírody Žďárských vrchů

Environmentální témata CHKO Žďárské vrchy

Celý kalendář

Na přírodě nám záleží!
Proto balíme do použitých krabic.