Zelený poklad (Žďár nad Sázavou)

Přihláška Žďár nad Sázavou, Junák, 1. máje 1 Úterý 16. dubna od 09:00 - 15:00

Seminář pro učitele MŠ, 1. stupně ZŠ a všechny, kteří pracují s dětmi předškolního a nižšího školního věku

Chtěli byste menší děti zapojit do většího kontaktu s přírodou, ale nevíte jak? Nemusíte nic vymýšlet, rádi vám předáme svoje zkušenosti a nápady.

Duben je ideální doba, už nám to všechno klíčí, raší a zelená se. Pojďte s námi objevit poklady, které skrývá příroda. Získáte nápady na ozkoušené aktivity do třídy - řadu z nich využíváme v našich programech! Dozvíte se například, co si na jaře můžete vypěstovat přímo ve škole a školce a jak se dají využít plané rostliny. Pro aktivity není potřeba mít svoji vlastní školní zahradu, ale aktivity jdou samozřejmě zapojit i v ní.

Cena: 800 Kč
Lektor: Jana Audy
Bližší informace: Dana Fňukalová, 566 522 831, 731 440 924

Povinná pole
Účastník
uveďte vždy ulici a číslo popisné
Zpravodaj
Ubytování
Stravování
Storno poplatky
50% při odhlášení 30 kalendářních dnů před začátkem akce
100% při odhlášení 10 a méně kalendářních dnů před začátkem akce.
GDPR
Uděluji souhlas se zpracováním níže uvedených osobních údajů.
Osobní údaje mého dítěte:
  • informace o zdravotní pojišťovně, a to pro účely evidence tohoto údaje pro případ úrazu a potřeby ošetření dítěte. Tento osobní údaj se zpracovává po dobu trvání akce a po dobu běhu archivačních a skartačních lhůt;
  • Souhlasím s pořizováním a použitím fotografií a obrazových záznamů mých dětí za účelem propagační činnosti a prezentace na veřejnosti, v tisku, na webových stránkách a na jednotlivých pracovištích školského zařízení po celou dobu existence školského zařízení.

Na přírodě nám záleží!
Proto balíme do použitých krabic.