Výstava "Vlk náš staronový soused"

Dům přírody Žďárských vrchů Pondělí 1. července od 10:00 - Sobota 31. srpna 17:00

Vlk se po mnoha letech vrátil do naší přírody a jeho přítomnost vyvolává řadu otázek a emocí. Výstava „Vlk - náš staronový soused“ vám poskytne hlubší pochopení tohoto fascinujícího tvora a jeho role v přírodě.

Přijďte se podívat na  výstavu velkoformátových fotografií, která zachycuje krásu a majestátnost jednoho z nejvíce fascinujících a mytizovaných tvorů naší přírody - vlka. Výstava probíhá v Domě přírody a je určena pro všechny, kteří chtějí lépe porozumět našemu staronovému sousedovi, který se po mnoha letech opět vrací do naší krajiny.

Co můžete očekávat?

  • Úchvatné velkoformátové fotografie: Fotografie, které na této výstavě uvidíte, zachycují vlky v jejich přirozeném prostředí (Srní a fotopasti) a přinášejí jedinečný pohled na jejich život a chování.
  • Unikátní exponát: Jako zvláštní součást výstavy jsme pro vás připravili vypreparovaného vlka, který vám umožní nahlédnout zblízka na jeho impozantní vzhled a anatomii.

Kdy a kde?

Stodola Domu přírody Žďárských vrchů
Adresa: Krátká 2, 59203 Sněžné
Termín výstavy: 1.7.- 31.8.2024  v otevírací době domu přírody (https://www.dumprirody.cz/zdarskevrchy/otviraci-doba-a-cenik/)

Vstupné: 30 Kč

 

1.7. - 5.7. Kněžice

Tajemství babského ucha

1.7. - 31.8. Dům přírody Žďárských vrchů

Léto s vlkem ve Žďárských vrších

1.7. - 5.7. Baliny u Velkého Meziříčí

Prázdninové dřevořezání

7.7. - 11.7. Baliny u Velkého Meziříčí

Z pohádky do pohádky

14.7. - 19.7. Chaloupky Kněžice

Kovářský tábor

Celý kalendář

Na přírodě nám záleží!
Proto balíme do použitých krabic.