První Burza filantropie v Třebíči pro nás byla úspěšná

Třebíč Středa 3. října 2018

Ve středu 3. října proběhla v Konferenčním centru Hotelu Atom historicky první burza filantropie v Třebíči a celkově nedopadla vůbec špatně. Bylo podpořeno 5 projektů v celkové hodnotě 124.000 Kč.

Za stoly donátorů zasedli zástupci těchto společností: Hotel Atom, Alfa In a.s., Jaderná elektrárna Dukovany, B Technik s.r.o., Okna&Company s.r.o., Sparkasse Třebíč, Medesa s.r.o. Město zastupovali radní Marie Černá a Pavel Pacal – náměstek hejtmana Kraje Vysočina.

Chaloupky se této příležitosti zúčastnily se ctí se svým projektem Okna pro školu, kde se zase učí na výměnu oken na svém pracovišti v Zašovicích a byly úspěšné. Ne zcela, ale jak se říká: „Nemusí pršet, jen když kape." Nakapalo nám 10.000 od třebíčské firmy Okna Company – skvělé, moc panu Petru Hůlkovi děkujeme a 2.000 korun od přespolní firmy Medesa, kde jsme zaujali pana Petra Pavlicu. Více štědrých Petrů! Díky. Tichá a o to milejší podpora přišla nečekaně přímo z pléna přihlížejících. Naše vystoupení zaujalo paní lékařku Janu Jabůrkovou natolik, že nám na účet zaslala 10.000. Dík převeliký!

Věřme, že se nám do příští burzy podaří opět probojovat a donátory přesvědčíme, že za podporu stojíme. Vždyť  na tom, jak se budeme chovat k přírodě stojí naše budoucnost. A aby se naše děti chovaly a myslely k přírodě přátelsky, je třeba je to učit. Nejlépe hrou a třeba v Zašovicích ve staré škole, kde už se zase učí.

Kdo se na burzu filantropie nedostal a náš projekt ho zaujal, může se na naši prezentaci podívat ZDE.

A kdo by chtěl přispět, může tak učinit na sbírkový účet č. 2800 631 192  / 2010 u Fio banky a.s.

Děkujeme!

Na přírodě nám záleží!
Proto balíme do použitých krabic.