VČELIČKY

Máme za sebou první pololetí nově otevřeného kroužku v Třebíči pod širým nebem.

 

Byly to příjemně strávené chvíle a neodradil nás ani mráz ani déšť. Proč? Protože neexistuje špatného počasí, jen špatného oblečení! S dětmi jsme se naučili básničky a písničky, vyrobili řadu výrobků a vydávali se na toulky po okolí pěšky i s kočárky.

 

Kapacita kroužku naplněna 

 

Otevíráme druhé pololetí!

Pro koho? Pro rodiče s dětmi od 1 roku do 4 let

Kdy? Pondělí, 9:00 – 11:30

Za kolik? 100 Kč/setkání - možnost platit pouze odchozené lekce

S kým? Adéla Svobodová, Jana Pánková

Termín první ukázkové hodiny zdarma: 6. 3. 2023 9:00 v LMŠ Chaloupky (v případě zájmu prosím o kontaktování emailem, aby nás nebylo již příliš)

Kroužek vhodný pro všechny rodiče s dětmi, kteří přemýšlí o umístění svého dítěte do naší lesní školky, ale i pro rodiče, kteří si chtějí vyzkoušet, jaké to je chodit do alternativní mateřské školy.

 

Program zajišťuje Adéla Svobodová a Jana Pánková. Každé pondělí se sejdeme a prožijeme spolu příjemné dopoledne naplněné aktivitami, které budou velmi podobné tomu, co zažívají děti v lesní školce při běžném provozu. Vše bude uzpůsobeno tomu, že na kroužku budou přítomni rodiče s velmi malými dětmi, i přes to je nutné počítat s pobytem venku za jakéhokoli počasí. S možností schovat se v krytém zázemí (velkém stanu). Součástí dopoledne také budou společné výpravy do blízkého okolí.

Kontakt:

Adéla Svobodová
adela.svobodova@chaloupky.cz; 601 579 039

Jana Pánková
jana.pankova@chaloupky.cz

Budeme rádi, pokud nám váš předběžný zájem dáte vědět prostřednictvím uvedeného emailu

Na přírodě nám záleží!
Proto balíme do použitých krabic.