Hlavní kategorie

Kolíkový stav - 50 cm

Dřevěný kolíkový stav na tkaní.
Stav se silnějšími kolíčky (průměr 10 mm). Délka dřevěného podstavce je 50 cm s 15 kolíčky, součástí stavu jsou dvě uchytky pro připevnění k pracovní podložce.
Stav je vhodný pro zpracování hrubšího materiálu při environmentálních programech (typicky např. ovčí vlna) a také pro lidi s poruchami motoriky (lze využít pro aktivizační činnosti v sociálních službách).

 

Cena s DPH: 390 

Tkaní na tomto stávku je velmi příjemné, relaxační, jednoduché, zvládnou i malé děti s drobnou dopomocí dospělých. Tkát se dá z proužků látek, vlny, bavlnek...
Regulovatelný počet kolíků, kterým si řídíte šířku koberečku, délka koberečku závisí na délce osnovy - tzn. v podstatě neomezeno.
Kolíky fungují jako takové jehly, když jsou již pruhy látek natkány na kolíkách, postupně se jednotlivé kolíky vytahují jako jehla s nití a tkanina se tak posunuje dolů na osnovní niť.

Výrobek vyrábí a dodává společnost EKOVYSOČINA s.r.o., která zaměstnává více než 50% zdravotně postižených pracovníků a je oprávněna poskytovat náhradní plnění ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti.

Na přírodě nám záleží!
Proto balíme do použitých krabic.