Hlavní kategorie

Stavebnice hmyzího hotelu

Stavebnice hmyzího hotelu má mnoho využití - může být ideální doplňkem pro hodiny polytechnické výuky, zkrášlí každou přírodní zahradu včetně těch školních, lze využít pro teambuildingové akce, ale protože je krabice rovnou balená v pěkné kartonové krabici, tak ji lze určitě využít i jako dárek, který potěší od dětí až po dědečky.
Stavebnice hmyzího hotelu má navíc tu výhodu, že Vás zabaví na mnohem déle, než například stavebnice ptačí budky, protože hotel musíte nejen sestavit, ale i naplnit. Dá vám tak i program na vycházky s dětmi, kdy můžete společně vymýšlet čím hotel nejlépe vyplnit.
Hotový hotel tak pak bude Váš nezaměnitelný originál. Odměna za Vaši snahu pak bude větší druhová pestrost Vaší zahrady, protože hmyz je nepostradatelnou součástí potravního řetězce všech živočichů, které se v zahradách objevují.

 

Cena s DPH: 690 

Součásti stavebnice je všechno potřebné co budete k sestavení hmyzího hotelu potřebovat: jednotlivé díly, spojovací materiál, pletivo, motýlí okénko, smirkový papír a dokonce i výplň hotelu pro jednu poličku - vrtaný špalík, kousek duté cihly a motýlí domeček s výplní. Dále obdržíte podrobný návod jak hotel správně sestavit. Stavebnice je pro zabalená v kartonové krabici, která se dá dále využít. Velikost složené stavebnice 36 cm.
Stavebnice je vhodná pro děti již od 4 let.
Časová náročnost sestavení stavebnice 1 - 2 hodiny dle věku a šikovnosti dítěte.

Výrobek vyrábí a dodává společnost EKOVYSOČINA s.r.o., která zaměstnává více než 50% zdravotně postižených pracovníků a je oprávněna poskytovat náhradní plnění ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti.

Na přírodě nám záleží!
Proto balíme do použitých krabic.