Hlavní kategorie

Vyvýšený záhon

Vyvýšený záhon je určen k využití především osobám s omezenou hybností, které se špatně pohybují a ohýbají. Vyvýšený záhon tak umožňuje pohodlné pěstování a kontakt s rostlinami dětem, seniorům i osobám s hendikepem. 
Velmi dobře doplní venkovní prostranství areálů sociálních služeb, škol a školních zahrad, ale najde využití i v komunitních zahradách nebo jako doplněk veřejných prostranství.

Cena s DPH: 11 500 

Záhon je vyroben z kvalitního masivu - záhon je sestaven z dřevěných bloků o síle 3,5 cm, které zajišťují záhonu dlouhou životnost, kterou dále zvyšuje povrchová úprava přírodním olejem (na přání lze odstín záhonu změnit). 
Záhon je dodáván sestavený. Součástí dodávky je i vnitřní ochranná polyethylenová fólie, která zamezuje kontaktu hlíny s dřevěnou konstrukcí záhonu a pletivo proti myším a krtkům.
Rozměry záhonu jsou: 190 x 90 cm, výška záhonu 80 cm. Na přání zákazníka můžeme rozměry záhonu jakkoli upravit.

Poštovné u záhonu - 2.200,- Kč za kus. V případě odběru více kusů sjednáváme cenu za dopravu individuálně.

Termín dodání - na dotaz.

Záhony vyrábí a dodává společnost EKOVYSOČINA s.r.o., která zaměstnává více než 50% zdravotně postižených pracovníků a je oprávněna poskytovat náhradní plnění ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti. 


Dodání na objednávku


 

Na přírodě nám záleží!
Proto balíme do použitých krabic.