Košík 0 

Hlavní kategorie

Vyvýšený záhon

Vyvýšený záhon je určen k využití především osobám s omezenou hybností, které se špatně pohybují a ohýbají. Vyvýšený záhon tak umožňuje pohodlné pěstování a kontakt s rostlinami dětem, seniorům i osobám s hendikepem. 
Velmi dobře doplní venkovní prostranství areálů sociálních služeb, škol a školních zahrad, ale najde využití i v komunitních zahradách nebo jako doplněk veřejných prostranství.

Cena s DPH: 6 500 

Záhon je vyroben z kvalitního masivu - záhon je sestaven z dřevěných bloků o síle 3,5 cm, které zajišťují záhonu dlouhou životnost, kterou dále zvyšuje povrchová úprava přírodním olejem (na přání lze odstín záhonu změnit). 
Záhon je dodáván ve formě jednoduché stavebnice, jejíž sestavení zvládne každý během krátké chvíle. Součástí dodávky je i vnitřní ochranná polyethylenová fólie, která zamezuje kontaktu hlíny s dřevěnou konstrukcí záhonu a pletivo proti myším a krtkům.
Pro správné naplnění a fungování vyvýšeného záhonu posíláme se záhonem i návod pro jeho správné založení.

Rozměry záhonu jsou: 190 x 90 cm, výška záhonu 80 cm. Na přání zákazníka můžeme rozměry záhonu jakkoli upravit.

Termín dodání - měsíc od objednání.

Záhony vyrábí a dodává společnost EKOVYSOČINA s.r.o., která zaměstnává více než 50% zdravotně postižených pracovníků a je oprávněna poskytovat náhradní plnění ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti. 


Dodání na objednávku