Hlavní kategorie

Stavebnice ptačí budky - sýkorník

Tato krásná stavebnice ptačí budky má mnoho využití - může být ideální doplňkem pro hodiny polytechnické výuky, zkrášlí každou přírodní zahradu včetně těch školních, lze využít pro teambuildingové akce, ale určitě potěší i jako dárek od dětí až po dědečky.
Další užitek přinese hotová budky nejen ptákům ve Vaší zahradě, ale i Vám při pozorování nové ptačí rodiny.

 

Cena s DPH: 748 

Součásti stavebnice je všechno potřebné co budete k sestavení budky potřebovat: jednotlivé díly budky, 4 druhy hřebíků, lepenka na střechu, ochrana vletového otvoru z pozinkovaného plechu, štětec, 100 ml oleje na dřevo a podrobný návod jak budku správně sestavit a natřít, jak a kam ji pověsit nebo co a kdy později kontrolovat. Stavebnice je pro přepravu zabalená v jkartonové krabici, ktera se dá dále využít.
Stavebnice je vhodná pro děti již od 4 let.
Časová náročnost sestavení stavebnice 1 - 2 hodiny dle věku a šikovnosti dítěte.
Budka je určená zejména pro velké druhy sýkor, vrabce polního i domácího, lejska černohlavého a černokrkého, rehka zahradního, brhlíka lesního, stakapouda malého, krutihlava obecného a další podobné druhy.
Výrobek vyrábí a dodává společnost EKOVYSOČINA s.r.o., která zaměstnává více než 50% zdravotně postižených pracovníků a je oprávněna poskytovat náhradní plnění ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti.
 

Na přírodě nám záleží!
Proto balíme do použitých krabic.