Ekoklub

V roce 2022 zahajujeme opět činnost Ekoklubu, který je určen pro studenty nejen z Vysočiny. Budeme společně vyrážet do jednotlivých chráněných krajinných oblastí a národních parků po celé republice, zabývat se odbornými projekty, budeme pečovat o přírodu, poznávat vědecké instituce v ČR a ještě více...

Klub je určen pro nadané a nadšené přírodovědce a environmentalisty ze středních škol a posledních ročníků škol základních.

Akce, které budeme v rámci ekoklubu pořádat, závisí především na zájmech jeho členů. Pokud máte zájem účastnit se akcí ekoklubu, které jsou otevřené všem žákům a studentům ve věku 14–18 let (i jejich pedagogům), dejte nám vědět prostřednictvím tohoto formuláře a my vám o chystaných akcích dáme vědět.

Letáček si můžete stáhnout ZDE!

Když nám pomůžete s propagací, bude to skvělé.

Přihlásit se můžete ZDE


Kontakt:

ekoklub@chaloupky.cz

Mgr. Tomáš Brabenec, telefon: 568 870 359


 

Ekoklub podporují

Operativní plán pro rok 2022:

10.–12.6. Čeřínek – Noční kostel, hvězdy a rašeliniště

Péče o NPP Hojkovské rašeliniště spojená s ornitologií a astronomií.
Podrobné informace ZDE.
 

30. 9.–1. 10. 2022 Noc vědců, Brno

Návštěva brněnských univerzit na tradiční akci pro veřejnost, která probíhá z pátku na sobotu. Ubytování v Brně zajištěno. v Sobotu dopoledne jedeme zpět.
 

14.–16. 10. 2022 Geovíkend Slovensko

Víkend s geologem na západní a střední Slovensko.
 

2.–4.11.2022 Ekologická olympiáda

Tradiční soutěž pro tříčlenná družstva středních škol. Předpokládáme, že vytvoříte týmy na svých školách. Místo: Chaloupky Kněžice.
 

listopad/ prosinec 2022 Karlova univerzita v Praze

Výprava do Prahy na jednotlivá pracoviště Karlovy univerzity, do Národního muzea a za přírodním bohatstvím Prahy. Datum upřesníme

Na přírodě nám záleží!
Proto balíme do použitých krabic.