Chaloupky otevírají nový pestrý školní rok své činnosti. Připravujeme se na tvorbu programů o změně klimatu, náš projekt Školní les postoupil do finále prestižní soutěže, připravujeme ekologickou olympiádu i podzimní dny otevřených dveří pro veřejnost.

Nově v našem e-shopu

Podložka pro psaní s motivem bezobratlých - A4

90 
DETAIL

Jak Kůra Česko sežral

290 
DETAIL

LESNÍ ŠKOLKA

Do druhého roku své existence vstupuje naše lesní školka v Třebíči. Nabírá nové děti a roste. Ale volná místa ještě má.

Dejte o Chaloupecké školce vědět vašim známým s dětmi předškolního věku z Třebíče a okolí.

KROUŽKY A ODDÍLY

Letos pro vaše děti otevíráme hned 12 kroužků a oddílů, přírodovědných, turistických, zahradnických a badatelských. A to v Brtnici, Třebíči, Velkém Meziříčí, Havlíčkově Brodě, Vojnově Městci, Polničce nebo Skuhrově.

U nás budou vaše děti mezi kamarády a v přírodě.

NA PODZIM PRO VEŘEJNOST A UČITELE CHYSTÁME:

Ovčí den - Bude zima, bude mráz

Nastal čas myslet na přípravy na zimní období. Pojďte s námi chystat dřevo, plést šály a látat ponožky (děravé s sebou), otužovat se, shánět …

Čti více

Na houby - podzimní den v ekocentru Baliny

Letos se budeme věnovat houbám a houbaření.   …

Čti více

Krátecký jarmark

Tradiční řemeslný jarmark. Můžete se těšit na výrobky vynikajících řemeslníků z blízkého či méně blízkého okolí. Zavítejte do areálu Dom …

Čti více

S tužkou do přírody II

6. 10. Objevte kolik možností k tvoření nabízí školní zahrada nebo kus přírody poblíž školy. Pro učitele výtvarky všech stupňů škol.

Čti více

Geovíkend Slovensko 2022

Letošní tradiční geologická akce s průvodcem Honzou Douckem povede na západní Slovensko. Ubytováni budeme v centru Pezinku a budeme vyjíždět za pale …

Čti více

Konference VYKEV 2022

pátek 2. 12. 2022
Tradiční konference pro učitele Kraje Vysočina proběhne v Krajské knihovně v Havlíčkově Brodě. Tentokrát na téma "Učím o klimatu".

Čti více

Ekologická olympiáda

Přihlaste zavčas váš SŠ tým na ekologickou olympiádu. Letošní kolo bude zaměřeno na druhovou ochranu u nás i ve světě. Místo konání: Chaloupky Kněžice.

Čti více

OCENĚNÝ PROJEKT

Náš projekt školní les míří do finále cen SDGs. Popřejte nám co nejlepší umístění a nebo ještě lépe, vybudujte školní les u vás.

Více na www.skolniles.cz.

www.chaloupky.cz