O prázdninách jsme byli pilní jako včeličky - přesvědčte se pohledem do fotogalerií na našem facebookovém profilu :-) S koncem srpna je náš zpravodaj tradičně zaměřený především na učitele, ale vyberou si i ostatní... 

Desky A5 různé barvy

80 
DETAIL

Okna pro školu, kde se zase učí – UŽ DOST!

Naši milí, děkujeme vám za úžasný výkon! Body jsou nasbírané. Na nových oknech už se pracuje a jakmile se budeme mít čím pochlubit, uděláme to :-)

Čti více

Konec prázdnin 2019

Zveme na poslední prázdninový čtvrtek na zahradě u řeky v Třebíči. Přijďte s dětmi, vnoučaty a buřty na oheň. Program zajištěn.

Čti více

Evropský týden mobility

V krásném zámeckém parku ve Velmezu proběhne 18.9.2019 orientační běh pro školy i veřejnost. Přidejte se - někdy se začít musí!

Čti více

Podzimní slavnost na zahradě

Na Zahradě u řeky v Třebíči oslavíme 26.9.2019 letošní úrodu. Součástí budou hry nabízející poznání pro všechny generace.

Čti více

Ekologická olympiáda

Přihlaste zavčas váš SŠ tým na ekologickou olympiádu. Letošní kolo bude zaměřeno na druhovou ochranu u nás i ve světě. Místo konání: Chaloupky Kněžice.

Čti více

Jak komunikovat ochranu ŽP

Jakub Kašpar z KRNAPu vás provede komunikací ochrany ŽP. Jak fungují média, co jsou hoaxy a fake news? Kněžice 31.10. 2019.

Čti více

VYKEV 2019
umírající, mizející a měnící se les

Jak učit děti o současném lese, jaká je jeho budoucnost a jak může škola pomoci? To a více 7. 11. 2019 v Jihlavě.

Čti více

Geologická burza pro školy

Zbavte se nepotřebných vzorků a obohaťte své sbírky o nové kameny! Burza geologických sbírek pro učitele ZŠ a SŠ už 25. 11. v Balinách.

Čti více

Badatelský víkend o vodě

22. 3. - 24. 3. 2024 (Kněžice) Letošní badatelský víkend pro učitele s dětmi bude o vodě ve všech skupenstvích, vydáme se k rybníkům i potokům.

Čti více

Aktuální nabídka programů pro školy a školky na rok 2019/2020 je přehledně rozdělená podle jednotlivých chaloupeckých pracovišť. Nejžhavější letošní novinkou je program o kůrovci pro 1. a 2. stupeň ZŠ, který je v současné době více než aktuální.

www.chaloupky.cz