Košík 0 

Geologická burza pro školy

Přihláška Chaloupky Baliny (u Velkého Meziříčí) Pondělí 25. listopadu od 09:00 - 14:00

Ve spolupráci s mineralogickým oddělením Moravského zemského muzea a s geoparkem Vysočina jsme pro učitele základních a středních škol připravili burzu geologických sbírek.

Přivezte své minerály a horniny na určení, zbavte se nepotřebných vzorků a naopak doplňte své sbírky o nové kameny. Vzorky vám určí odborní geologové a doplní o takové položky, které ve vaší sbírce nesmí chybět. Pokud vám přebývají další starší pomůcky - tabule apod, dovezte je taky.

Součástí akce bude i metodický seminář, který poradí jak zábavnou formou na geologii ve vaší škole. Vyzkoušíte si práci s krabicí plnou kamení, kterou si můžete půjčit do školy. Doporučíme zajímavé lokality kolem vaší školy a nabídneme i další pomůcky (krabice na vzorky, určovací sady).

Vstupné na burzu (abychom měli na zaplacení geologů, dovoz vzorků na rozdání...) je 200 Kč, platit se bude na místě, ale prosíme o přihlášení prostřednictvím této přihlášky.

Kontakt: Ing. Martin Kříž, martin.kriz@chaloupky.cz, tel: 775 740 221

Akci podporují tito partneři

Přihláška na Geoburzu

(pokud vás přijede víc, platí poplatek jen jeden za školu - stačí vyplnit jen jedno jméno)
Povinná pole
Účastník
uveďte vždy ulici a číslo popisné
Zpravodaj
Ubytování
Stravování
Fakturace
Storno poplatky
50% při odhlášení 30 kalendářních dnů před začátkem akce
100% při odhlášení 10 a méně kalendářních dnů před začátkem akce.
GDPR
Uděluji souhlas se zpracováním níže uvedených osobních údajů.
Osobní údaje mého dítěte:
  • informace o zdravotní pojišťovně, a to pro účely evidence tohoto údaje pro případ úrazu a potřeby ošetření dítěte. Tento osobní údaj se zpracovává po dobu trvání akce a po dobu běhu archivačních a skartačních lhůt;
  • Souhlasím s pořizováním a použitím fotografií a obrazových záznamů mých dětí za účelem propagační činnosti a prezentace na veřejnosti, v tisku, na webových stránkách a na jednotlivých pracovištích školského zařízení po celou dobu existence školského zařízení.