Tak pestře jako podzim se vybarvila i nabídka našich podzimních akcí. Neméně pestré byly ovšem i tábory a další akce, které nakonec proběhly v loňském školním roce. Víte, že vše a vždy spolehlivě najdete na našem facebookovém profilu?

Nepřehlédněte v e-shopu

Časopis Mrkvička 2021/02

90 
DETAIL

Časopis Bedrník 2021/02

110 
DETAIL

Regionální velká výměna zkušeností 2022

Nenechte si ujít akci (nejen) pro vedoucí dětských oddílů. Z nabitého programu, jehož části běží paralelně, si vybere každý!

Čti více

KALENDÁŘ AKCÍ

Zpátky ke kořenům

Přijďte zkoumat, ochutnávat a tvořit s kořeny pěstovaných i planých rostlin. Možná, že se vám podaří dotknout se i vašich vlastních kořenů.

Čti více

Využití přírody pro aktivizaci klientů sociálních služeb

Jste-li to vy, staňte se součástí základního kurzu zahradní terapie pro pracovníky sociálních služeb. Baliny 19. - 20. 10. 2021.

Čti více

Lesní mateřská škola vás zve

Přijďte se podívat, jak se naše nová školka v Třebíči roste pod rukama. Vrátka pro všechny budou otevřena v pondělí 18. 10. od 15 hodin. Děti je možné přihlásit i v průběhu roku.

Čti více

Mrkvička 2021

Zveme učitele mateřských škol na tematicky zaměřenou konferenci, která proběhne v Domě přírody ve Žďárských vrších 3. 11. 2021.

Čti více

VYKEV 2021

Využijte možnost prozkoumat podzimní Žďárské vrchy v rámci terénní konference věnované 50letému výročí CHKO Žďárské vrchy.

Čti více

Ekologická olympiáda

Přihlaste zavčas váš SŠ tým na ekologickou olympiádu. Letošní kolo bude zaměřeno na druhovou ochranu u nás i ve světě. Místo konání: Chaloupky Kněžice.

Čti více

Tu ministerskou medaili vnímám jako ocenění celých Chaloupek

18. srpna se v Praze rozdávaly medaile. Na pomyslnou bednu se postavila i naše milá kolegyně a chaloupecká lektorka Marie Sára Rajnošková. Jaké byly její dojmy?

Čti více
www.chaloupky.cz