Tak pestře jako podzim se vybarvila i nabídka našich podzimních akcí. Neméně pestré byly ovšem i tábory a další akce, které nakonec proběhly v loňském školním roce. Víte, že vše a vždy spolehlivě najdete na našem facebookovém profilu?

Nepřehlédněte v e-shopu

Časopis Mrkvička 2021/02

90 
DETAIL

Časopis Bedrník 2021/02

110 
DETAIL

Regionální velká výměna zkušeností 2022

Nenechte si ujít akci (nejen) pro vedoucí dětských oddílů. Z nabitého programu, jehož části běží paralelně, si vybere každý!

Čti více

KALENDÁŘ AKCÍ

Zpátky ke kořenům

Přijďte zkoumat, ochutnávat a tvořit s kořeny pěstovaných i planých rostlin. Možná, že se vám podaří dotknout se i vašich vlastních kořenů.

Čti více

Využití přírody pro aktivizaci klientů sociálních služeb

Jste-li to vy, staňte se součástí základního kurzu zahradní terapie pro pracovníky sociálních služeb. Baliny 19. - 20. 10. 2021.

Čti více

Lesní mateřská škola vás zve

Přijďte se podívat, jak se naše nová školka v Třebíči roste pod rukama. Vrátka pro všechny budou otevřena v pondělí 18. 10. od 15 hodin. Děti je možné přihlásit i v průběhu roku.

Čti více

Mrkvička 2021

Zveme učitele mateřských škol na tematicky zaměřenou konferenci, která proběhne v Domě přírody ve Žďárských vrších 3. 11. 2021.

Čti více

VYKEV 2021

Využijte možnost prozkoumat podzimní Žďárské vrchy v rámci terénní konference věnované 50letému výročí CHKO Žďárské vrchy.

Čti více

Ekologická olympiáda

Přihlaste zavčasu váš SŠ tým na ekologickou olympiádu. Letošní kolo bude zaměřeno na obnovu krajiny se zvláštním přihlédnutím k obnově lesů. Místo konání: Chalupa Na Bělici u Humpolce.

Čti více

Tu ministerskou medaili vnímám jako ocenění celých Chaloupek

18. srpna se v Praze rozdávaly medaile. Na pomyslnou bednu se postavila i naše milá kolegyně a chaloupecká lektorka Marie Sára Rajnošková. Jaké byly její dojmy?

Čti více
www.chaloupky.cz