Jaro je v plném rozpuku. Po několika dnech vpravdě letního počasí a poměrně chladném konci měsíce, se už opět těšíme na teplé sluneční paprsky, abychom si užili všechny akce, které nás čekají v Balinách, Třebíči, na Krátké a v Krupé. Těšíme se na viděnou!

Smykačka

490 
DETAIL

Květen je měsíc školních zahrad. Ten v loňském roce pomohl desítkám škol, učitelů a dětí být více venku. Objevte pestré možnosti, které nabízí venkovní prostředí a začleňte je do každodenního života své školy. Výzva Chaloupek zní - zachraňte zelený trávník! Nesečte ho nakrátko, raději pěstujte louku! :-)

Konference Zahradní pedagogika

Srdečně zveme na mezinárodní konferenci s bohatým programem, která proběhne 17.-18.5. v Balinách. Akce, určená ředitelům škol, pracovníkům KÚ, pedagogům, ale i dalším zájemcům, je zdarma.

Čti více

Jak na zahradní pedagogiku - terénní přírodopis

9.5. se s botanikem a entomologem naučíme základní techniky lovu, určování a didaktiky terénní výuky přírodopisu pro II.stupeň.

Čti více

Botanický výlet 2019

V neděli 19. 5. vyrazíme pěšmo od Krupské školy, abychom prozkoumali zajímavou lokalitu v okolí, kterou letos bude louka u Zbožice.

Čti více

Medový den

Další z tematických čtvrtků proběhne 23.5.. Přijďte a prožijte odpoledne plné hmyzích aktivit a dobrot v rámci Medového dne v Třebíči.

Čti více

Kreativita ve školní zahradě (akce pro pedagogy)

Celodenní seminář pro učitele ZŠ, SŠ a DDM se zahraničními lektory proběhne v Třebíči 6. 6.. Objevte s námi tajemství zahrady!

Čti více

V Horní Krupé hledáme nového lektora / lektorku. Pozice je nabízena i s bytem přímo v Krupské škole. Nástup od 1. 9. 2019.

www.chaloupky.cz