Košík 0

ZO Českého svazu ochránců přírody Kněžice vyhlašuje výběrové řízení na pozici odborného pracovníka v ochraně přírody a krajiny.
Organizace s dlouholetou tradicí v ochraně přírody na Českomoravské vrchovině hledá zájemce o zajímavou tvůrčí práci.

Co požadujeme?

- vysokoškolské vzdělání biologického zaměření
- řidičské oprávnění skupiny B
- tvůrčí přístup k práci, samostatné rozhodování
- schopnost řídit a organizovat
- schopnost komunikovat s veřejností, vlastníky pozemků
- dobrou úroveň práce na PC
- základní orientaci v dotačních programech MŽP a MZE

Co nabízíme?

- zajímavou práci s možností seberealizace, práci v přírodě
- volnou pracovní dobu, možnost práce na částečný úvazek
- nástupní plat 22.000 Kč, 25 dnů dovolené, stravenky

Náplň práce

- vedení agendy pozemkového spolku – jednání s vlastníky a veřejností, evidence pozemků a zásahů
- plánování a dokumentace praktických zásahů na lokalitách
- příprava a realizace projektů zaměřených na ochranu přírody
- shromažďování poznatků o biodiverzitě regionu a jejich interpretace pro potřeby ochrany přírody
- příprava a vedení exkurzí pro veřejnost
- práce s dobrovolníky, organizování a vedení dobrovolnických akcí

Pracoviště

kancelář Radonín nebo Brtnice, oblast působnosti Třebíčsko, Jihlavsko
Termín nástupu dle dohody.

Zájemci o tuto práci mohou posílat své životopisy na adresu vaclav.krivan@chaloupky.cz, a to do 28. 2. 2019.

Pro doplňující informace můžete volat na číslo 721 321 281

V Radoníně dne 29.1.2019

Ing. Václav Křivan, předseda