Chaloupky o.p.s hledají

lektory či lektorky ekologických výukových programů pro pracoviště Kněžice a Baliny

(pedagogické pracovníky)

 

Pracovní náplní je příprava a realizace ekologických výukových programů a táborů pro ZŠ a SŠ (Kněžice), MŠ a ZŠ (Baliny), vedení přírodovědných, turistických a badatelských kroužků, příprava akcí pro veřejnost a další. Můžete u nás v rámci výuky rozvíjet i své koníčky (rukodělnost, turistiku, psaní metodik, focení, grafiku, výtvarné schopnosti, chovatelství, zahradničení, včelařství apod…). Naše práce je pestrá a založená na schopnostech našich zaměstnanců.

 

Pracoviště:

Kněžice (okr. Jihlava): převážně pobytové programy a tábory

Baliny a Velké Meziříčí (okr. Ždár n/S): převážně jednodenní programy a tábory

 

Pracovní úvazek: celý, případně zkrácený (0,6 - 0,8)  dle dohody

 

Požadujeme zkušenosti s vedením kroužků nebo oddílu nebo učením na ZŠ či SŠ, přípravou letních táborů, akcí pro mládež a rodiny s dětmi, apod. Nejlépe pedagogické či přírodovědné vzdělání (např. učitelství biologie či zeměpisu, nebo odborné vzdělání biologie, zeměpis, životní prostředí, zemědělství, lesnictví apod. s pedagogickými zkušenostmi…), samozřejmostí je kladný vztah ke vzdělávání dětí, k ochraně přírody a životnímu prostředí. Budeme rádi, když se vám práce u nás stane i koníčkem. Nástup nejlépe od 1. 9. 2022

 

Uvítáme i odborné zaměření (biologie, energetika, klimatická změna, environmentalistika), znalost cizího jazyka pro mezinárodní programy a výměny (podíváte se díky tomu i do zahraničí). Hodí se řidičský průkaz, ale není podmínkou. Rádi budeme i za doporučení nebo reference.

 

Nabízíme netradiční a zajímavou, tvořivou a smysluplnou práci ve významné neziskové organizaci, nestátním školském zařízení s více než třicetiletou tradicí, nástupní plat od 27 000,- a další benefity. Výhodou práce u nás je nepravidelná pracovní doba, důraz na týmovou spolupráci (vaši noví kolegové se na vás už teď těší), nedílnou součástí práce na Chaloupkách je možnost dalšího odborného rozvoje a vzdělávání.

 

Svůj životopis, motivační dopis, proč chcete v ekocentru pracovat, a reference posílejte průběžně, do 20. 7. 2022 na uvedené adresy. Na pohovory budeme vybrané uchazeče zvát podle našich i vašich možností (kvůli prázdninovému režimu).

 

Pro zájemce o práci v pobytovém ekocentru Chaloupky Kněžice a v Zašovicích:

Martin Kříž, martin.kriz@chaloupky.cz, dotazy na tel: 775 740 221

Pro zájemce o práci na ekocentru Chaloupky Baliny a Chaloupky Velké Meziříčí:

Jana Audy, jana.audy@chaloupky.cz, dotazy na tel:  737 079 075

Na přírodě nám záleží!
Proto balíme do použitých krabic.