Košík 0

Chaloupky o.p.s., školská zařízení pro zájmové a další vzdělávání

HLEDAJÍ

lektorku / lektora ekologických výukových programů (pedagogického pracovníka)

Pracovní náplň: příprava a realizace ekologických výukových programů pro ZŠ a MŠ a akcí pro veřejnost (besedy, terénní exkurze,…)

Pracoviště: Horní Krupá, okr. Havlíčkův Brod

Pracovní úvazek: celý nebo zkrácený 0,6 až 0,8 dle dohody, (možnost zapojení do programů a projektů).

Požadujeme:

  • vysokoškolské pedagogické či přírodovědné vzdělání (např. učitelství biologie či zeměpisu, nebo odborné vzdělání biologie, zeměpis, životní prostředí, apod. s pedagogickými zkušenostmi…)
  • kladný vztah ke vzdělávání dětí, k ochraně přírody a životnímu prostředí
  • počítačovou gramotnost: e-mail, internet, Windows, Excel, Word
  • nástup nejlépe od 1. 9. 2019, možno i dříve

Uvítáme:

  • zkušenosti se vzděláváním žáků ve školách, znalosti školského prostředí,
  • zkušenosti s vedením oddílu, přípravou letních táborů, akcí pro mládež, rodiny s dětmi, apod.,
  • znalost základních druhů rostlin a živočichů,
  • znalost anglického, německého či jiného jazyka pro mezinárodní spolupráci,
  • hudební, výtvarné, dramatické či rukodělné dovednosti,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • doporučení a reference

Nabízíme:

  • zajímavou, tvořivou a smysluplnou práci,
  • práci ve významné neziskové organizaci s více než dvacetiletou tradicí,
  • nepravidelnou pracovní dobu,
  • zapojení do přátelského kolektivu pracovníků,
  • možnost dalšího odborného rozvoje a vzdělávání,
  • možnost využití školního bytu (2+1) ve vlastnictví evangelického sboru Horní Krupá

Svůj životopis, motivační dopis, proč chcete v ekocentru pracovat, a reference posílejte průběžně, nejpozději do 5. 6. 2019 na adresu:

Mgr. Iva Kopecká, vedoucí pracoviště, tel. 734 416 343,  iva.kopecka@chaloupky.cz , více informací o organizaci: www.chaloupky.cz

Vybrané zájemce pozveme 12. 6. 2019  od 9:00 hod k osobnímu pohovoru.

Jozef Zetěk, ředitel

Inzerát pro tisk ZDE