Léto sem a virus pryč! Příprava táborů je v plném proudu, zahrady kvetou a pozitivní nálada začíná převládat nad počtem pozitivních. Užijte si léto v pohodě a ve zdraví a nezapomeňte, že vás rádi uvidíme i v Domě přírody Žďárských vrchů!

Novinky v e-shopu

Malý badatel - základní sada

1 800 
DETAIL

Malý badatel - malá sada

1 160 
DETAIL

Klíč k určování obojživelníků

70 
DETAIL

Bronz Zlaté jeřabiny je náš!

Nyní tedy máte další důvod se za námi rozjet a podívat se, zda si ocenění, kterého se nám dostalo, zasloužíme. Otevřeno úterý až neděle od 10.00 do 15.00, v sobotu ještě o hodinku déle.

Čti více

KALENDÁŘ AKCÍ

Zlatý list 2021

Takřka po roce proběhne krajské kolo soutěže Zlatý list. Žáci 3. - 9. třídy změří své síly na osvědčeném místě - v ZOO Jihlava.

Čti více

Zahrada nové lesní MŠ roste pod rukama

Nabízíme možnost docházky na 2, 3 nebo 5 dnů. Stále ještě máme volná místa, proto neváhejte a dejte to vědět v blízkém okolí.

Čti více

Badatelské Hurá z lavic!

Využijte poslední volná místa! Pronikněte do problematiky terénní výuky, získejte jednoduché pomůcky a naučte se, jak své výzkumy prezentovat.

Čti více

Starý statek v Balinách pookřál

Slavnostní otevření nového křídla v Balinách se neslo v lehce žertovném duchu - místo slavnostního stříhání pásky se sázely byliny. Nadšení ze zdařilé rekonstrukce bylo všudypřítomné.

Čti více

Na cestě k Domu přírody v obci Krátká už nezabloudíte! Rozcestník je předvojem značené cesty, která tu brzy přibude. Krátká je vesnická památková rezervace, ve které můžete obdivovat řadu zachovalých tradičních stavení.

www.chaloupky.cz