Vážení přátelé,

i když počasí předstírá, že už máme léto, ještě nám do prázdnin zbývá pár měsíců. Jestli pracujete s dětmi, rádi bychom vám nabídli pár hlavně environmentálních vzdělávacích akcí, které vám tento čas mohou zpříjemnit a pomoci vám načerpat nápady a inspiraci do další práce. 

Pokud pracujete s menšími, ale i s většími dětmi jako pedagog, vychovatel nebo vedoucí jiných volnočasových aktivit, určitě tu máme něco pro vás.

No a všem ostatním už se zanedlouho ozveme s našimi plány na Den Země! Těšíte se? Tak na brzkou viděnou!

Semináře pro všechny, kteří pracují s dětmi

Regionální velká výměna zkušeností 2024

Už TENTO víkend! Semináře, dílny a diskuze pro všechny, kteří pracují s dětmi ve volném čase. Z nabitého programu si vybere každý.

Čti více

Zahrada a klimatická změna pro všechny, kdo pracují s dětmi

Ve spolupráci se zahradní architektkou Ing. Jitkou Vágnerovou vám poradíme, jak nově přistoupit k péči o zahradu a jak zapojit děti.

Čti více

Pro učitele MŠ, 1. stupně ZŠ a další, kteří pracují s dětmi předškolního a nižšího školního věku

Zelený poklad (Žďár nad Sázavou)

Chtěli byste menší děti zapojit do smysluplného kontaktu s rostlinami? Získejte nápady na ozkoušené aktivity do třídy. Jak využít plané rostliny, jak si co vypěstovat, ...

Čti více

Živáčkové z louky, vody a lesa

Různé termíny a místa konání. Přibližte dětem luční, půdní i vodní breberky a jejich život skrz bádání, tvoření a hry.

Čti více

Pro (mírně) pokročilé učitele ZŠ a SŠ

Hurá z lavic 2024

21.–23. 8. Tradiční letní škola pro učitele ZŠ a SŠ! Prostřednictvím workshopů, přednášek a praktických aktivit se zaměříme na využití městského prostředí k mezioborovému vzdělávání.

Čti více

Venkovní učitel

Učíte venku a chcete více? Seminář našich kolegů z Lipky jak prakticky a teoreticky na výuku venku - se sadou pomůcek a podporou

Čti více
www.chaloupky.cz