Z palety podzimní přírody pomalu mizí pestré barvy a i slunce začíná hřát skromněji. Skvělá příležitost vše sklidit, zklidnit a pomalu uklidit na blížící se zimu i vánoční svátky. Srdečně zveme na chaloupecké akce, které vás svátečně naladí :-) 

Tipy z e-shopu

Přírodní zahrada aneb staň se zahradním architektem (V. Šromová, M. Šrom)

285 
DETAIL

Hlasujte s námi pro dešťovku!

Už jen do pátku můžete kliknout na projekt "Dešťovka pro terapeutickou zahradu v Balinách". Aktuálně jsme v drobném vedení; abychom ho neztratili, potřebujeme ještě pár desítek hlasů. Předem moc děkujeme!

Čti více

Adventní dílna 1. Horní Krupá

První vánoční dílna vás svátečně naladí. Vyrobit si můžete ozdoby z drátků a tradiční adventní věnec. Sejdeme se v pátek 29. 11. 2019.

Čti více

Adventní dílna 2. Horní Krupá

V druhé dílně si vyrobíte ptáčky z vlny, jen obživnout. Pokud jste dosud čekali na příležitost pustit se do práce s vlnou, přijďte 13. 12. 2019.

Čti více

Vánoční ladění

Předvánoční setkání na Balinách mají své kouzlo i tradici. Přijeďte za námi už tuto neděli 15. 12. 2019. Nebude chybět živá hudba, vánoční příběh a dílny pro děti.

Čti více

Už jste slyšeli o možnosti založit si školní les

Hynoucí lesy všude kolem nás mohou nechat v klidu jen největší cyniky. "Co mohu pro lesy / přírodu udělat já?" Ptají se leckteří malí i velcí. Pořiďte si školní les, a koukejte, jak to dělá příroda...

O aktuálním stavu lesů pojednávala i letošní konference VYKEV.

V současnosti připravujeme síť zahrad po celé republice a školíme lektory tak, aby vás naučili učit ve školní zahradě.

Pokud chcete získat peníze na projekt školní zahrady, pak si stáhněte poslední číslo časopisu Školní zahrada a sledujte FB školní zahrady.

www.chaloupky.cz