Chaloupečtí doma nesedí! Z velké části svépomocí proběhly úpravy na zahradě lesní mateřské školy v Třebíči. Hlahol dětí zde zazní již v září. Pokud je to pro vás aktuální, nepřehlédněte informace o zápisu. V souvislosti s tímto krokem došlo k úpravě našeho oficiálního názvu na Chaloupky o.p.s. a lesní mateřská škola.  

Novinky v e-shopu

Malý badatel - základní sada

1 800 
DETAIL

První lesní mateřská škola

V Třebíči bude otevřena v září 2021! Právě v těchto dnech - 6. 5., 11. 5. a 14. 5. - probíhá pro zájemce den otevřených dvířek. Můžete se seznámit s areálem a také s budoucími průvodkyněmi a pedagogy, kteří budou během těchto dnů přítomni. Čti více

Využijte poslední příležitost přihlásit vaše dítko na autentický chaloupecký tábor:

Kněžice: Pobytový tábor Ptáčkové pro mrňata a jejich rodiče

Kněžice: Pobytový Kovářský tábor I pro děti a rodiče a Kovářský tábor II pro děti bez rodičů

Baliny: Pobytový tábor pro táty s dětmi Dřevořezání pod širým nebem

Velké Meziříčí: Příměstský tábor Vesmírné dobrodružství

Zašovice: Příměstský tábor pro děti do 10 let Lumíci (znovu) na farmě

Horní Krupá: Příměstský tábor Řemeslné hrátky a taškařice

Třebíč: Příměstský tábor Stroj času

Nedej se!

Ať už jste rodič nebo pedagog, nechte se inspirovat projektem Učíme venku. Malou ochutnávku nabízí nabitých osm minut pořadu Nedej se. Proč učit jinak? Protože už dnes jsou "v kurzu" úplně jiné kompetence, než jaké dětem nabízí stávající rakousko-uherský model školství.

Co takhle školní les?

Sssss... všimli jste si horké novinky v našem e-shopu? S publikací Školní les můžete vypěstovat vlastní les s dětmi na základní nebo střední škole. Nevěříte, že to zvládnete? Nebo že to děti bude bavit? Sami jsme to vyzkoušeli! Čti více

Souzní s vámi principy lesní školky? S Vaší pomocí vybudujeme zázemí, které bude sloužit řadu let. Přispět můžete jednorázově nebo trvalým příkazem. 

www.chaloupky.cz