Máte už plány na léto? Ať je váš prázdninový koktejl více či méně pestrý, dovolujeme si vám nabídnout ještě pár ingrediencí. Mějte krásné a ničím nerušené léto!

Tipy z e-shopu aneb přibalte si do batohu

Klíč k určování motýlů

70 
DETAIL

Entomologický zvětšující kelímek s dvojitou lupou

95 
DETAIL

Buďte součástí týmu prima lidí, které baví to, co dělají! A protože jsme flexibilní, můžete si u nás zvolit i velikost svého úvazku.

Možná je na čase udělat změnu právě teď. Aktuální nabídku volných míst najdete zde

Radujte se s námi! V kategorii Skutek roku 2021 jsme získali hlavní ocenění v oblasti "Životní prostředí a zemědělství" s projektem Školní les.

Stojí za ním spousta práce na vzdělávacích materiálech i v lese. Využijte to, co průkopníci už mají za sebou. Více informací najdete zde

KALENDÁŘ AKCÍ

Venkovní prázdninová hra Krátecké příšerky

Vyzvedněte si na recepci Domu přírody hru pro celou rodinu a zpestřete si návštěvu vesnické památkové rezervace Krátká.

Čti více

Botanicko-zoologický výlet na pískovnu

Představte si desítky let opuštěnou pískovnu, která pomalu zarůstá a nechte se zlákat k jejímu prozkoumání. Bartoušov, 24. 7. 2022.

Čti více

Nepropásněte webinář SFŽP k dotacím na budování zahrad a venkovních areálů v přírodním stylu, který proběhne už 29. 6. 2022.

Na webináři se dozvíte všechny potřebné informace k dotačnímu titulu na úpravu venkovních areálů škol, školek, domů dětí a vybudování zahrad vhodných pro ekologickou výchovu dětí.

www.chaloupky.cz