Dřevěný stojan k naučným tabulím se sedlovou střechou
Nemáte kam umístit naučnou tabuli? Nevadí!
K našim naučným tabulím si můžete objednat i krásný dřevěný stojan se sedlovou střechou, který bude ozdobou Vaší školní zahrady a budete to mít vyřešené.
Stojan je vyroben z kvalitního dřevěného masivu.
Cena s DPH: 8 143 Kč
Stojan na cedule je z masivního smrkového dřeva, na přání jsme však schopní vyrobit stojan z modřínu. Je určen pro naučné tabule o šířce 100 cm a výšce 80 cm, výška stojanu 200 cm (možné upravit). Šířka střechy stojanu 130 cm a je z překládaných falcovaných prken.
Můžeme dodat včetně informační tabule (hliníkový dibond).
Základní cena je bez nátěru - doporučujeme objednat včetně povrchové úpravy olejovou lazurou (dvojí nátěr, cena na vyžádání), která dále zvyšuje životnost výrobku (odstín dle přání zákazníka - uvádějte prosím v poznámce, případně Vás budeme kontaktovat).
Doporučujeme objednat včetně kotvící sady do betonových patek a montáže.
Výrobek vyrábí a dodává společnost EKOVYSOČINA s.r.o., která zaměstnává více než 50% zdravotně postižených pracovníků a je oprávněna poskytovat náhradní plnění ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti.







