Prázdninová nabídka Klubu Lebeda

Úterý 23. června 2015 od 10:00

Pracovníci Klubu Lebeda - sociální rehabilitace pro osoby se zdravotním postižením, připravili na prázdniny rozšíření nabídky a provozní doby služby.

Rodiče, máte na starost dítě s handicapem a máte starost, kde bude trávit léto, když musíte chodit do práce? Jste žákem praktické nebo speciální školy a hledáte program na prázdniny? Neumožňuje Vám Váš handicap účast na běžných prázdninových pobytech?

Pokud řešíte některou z podobných otázek věnujte pozornost prázdninové nabídce sociální služby Klubu Lebeda. Její pracovníci na základě poptávky uživatelů a jejich rodičů rozšiřují nabídku o celotýdenní tematické programy zahradní terapie a současně rozšiřují provozní dobu služby. Dobu poskytování služby lze i individuálně přizpůsobit - lze si domluvit konkrétní dny a hodiny využití naší služby. Nabídka platí pro osoby se zdravotním postižením již od 10 let. Všechny služby jsou poskytovány zdarma.

Přijeďte se seznámit s nabídkou Klubu Lebeda a s naším novým zahradně-terapeutickým areálem v Balinách u Velkého Meziříčí, který je celý bezbariérový.

Další informace ráda poskytne Michaela Báňová, tel.: 777 486 955, 564 034 536, e-mail: michaela.banova@chaloupky.cz

 

Na přírodě nám záleží!
Proto balíme do použitých krabic.