Pomalu končí další netradiční rok, o němž ovšem nemůžeme říct, že by se nic nedělo... Pomalu bilancujeme a cítíme velkou vděčnost za to, co se povedlo - a za všechna setkání minulá, probíhající i ta budoucí...

Nepřehlédněte v e-shopu

Metodika pro poskytování zahradní terapie v sociálních službách

470 
DETAIL

Školní les (Vrška, Kříž)

100 
DETAIL

Školní zahrada jako přírodní učebna (D. Křivánková)

190 
DETAIL

V Třebíči jsme již podruhé začali na zelené louce

Pokochejte se s námi, jaké krásné místo vzniká v Třebíči! S podporou programu Zelené oázy a našich příznivců budujeme zázemí pro lesní mateřskou školu.

Čti více

KALENDÁŘ AKCÍ

Adventní dílna I - výroba adventního věnce

V Horní Krupé si 26. 11. vyrobíte adventní věnec nebo milou vánoční dekoraci. Pohodová atmosféra u plápolajícího krbu zajištěna!

Čti více

Burza minerálů

Doplňte své soukromé či školní sbírky nebo si od geologa nechte určit nasbírané kameny v sobotu 4. 12. 2021 v Kněžicích.

Čti více

Práce se dřevem jako součást polytechnické výchovy

Přijďte si vyzkoušet řezbářskou dílnu. Naučíte se jednoduché výrobky, které můžete vyrábět i s dětmi doma nebo ve škole.

Čti více

Adventní dílna II - výroba vánočního svícnu

Svícen z drátků zdobený barevnými sklíčky si vyrobíte pod vedením zkušené lektorky v Horní Krupé.

Čti více

Olympionici se pokusili o obnovu lesů

Lesy na Vysočině jsou zdecimovány nebývalým způsobem. Nad řešením tohoto problému se cvičně zamyslelo devět tříčlenných týmů středoškoláků z Kraje Vysočina.

Čti více

Lesní žal - je či není? 

Podívejte se na trailer k připravovanému dokumentu. Osmi- až osmnáctileté žáky a studenty z Vysočiny vyzpovídala pro účely připravovaného dokumentárního filmu psycholožka a filmařka Barbora Klocová. 

S Mrkvičkou a Vykví do lesa

Ochutnejte, jaké byly! Nezasvěcenec by si mohl myslet, že se jedná o návrh svačiny a ještě k tomu s hrubkou... Zasvěcení vědí, že právě proběhly dvě vydatné konference ekologické výchovy.

Čti více

Projekt školní zahrada

Podívejte se, co je nového v projektu školní zahrada. A pokud ho ještě nemáte, tak si určitě klikněte pro časopis Školní zahrada.

www.chaloupky.cz