V minulých týdnech a měsících jsme museli oželet spoustu akcí, ale něco se přeci jen povedlo. Minulý čtvrtek byla slavnostně otevřena geoexpozice v Týnském údolí a v klubu Lebeda zůstávají v kontaktu se svými klienty díky speciálním balíčkům.

Připravujeme nabídku dalšího vzdělávání pedagogů (v rámci šablon) a očekávejte speciální nabídku výukových programů, se kterými přijedeme do vaší školy. 

Doškolováky

Ještě vás baví být rodičem a učitelem zároveň? Pošlete děti na náš doškolovák. Dostanou se do přírody a ještě jim pomůžeme i se školní látkou!

Čti více

Tuláci

V okolí Velmezu vezmou naši lektoři děti ven za dobrodružstvím ve městě i jeho okolí. Třídenní programy jsou rozdělené pro děti dle věku.

Čti více

NA CHALOUPECKÉ LETNÍ TÁBORY SE MŮŽETE I NADÁLE PŘIHLAŠOVAT!

Navíc rozšiřujeme jejich nabídku, aby se děti po skončení pandemie dostaly ven. V případě, že by se tábory nekonaly, vrátíme vám 100% ceny.

Chaloupky se připojily k výzvě České rady dětí a mládeže, aby bylo možné pořádat tábory již od začátku letních prázdnin. 

Aktuálně chystáme Chaloupecký podzim, neboli řadu akcí, kterými se pokusíme alespoň částečně vynahradit současný stav. Na jejich přípravu - ale nejen na ni - můžete přispět jakoukoliv částkou. Za každých 100 Kč od nás získáte volný vstup pro jednu dospělou osobu na jednu akci.

Na tomto odkazu jsme shromáždili užitečné tipy, co dělat venku, a sem přidáváme pravidelné tipy na víkend.

Rozhodli jsme se NABÍDNOUT NAŠE KNOW-HOW. Pomůžeme učitelům při vytváření netradičních úkolů pro děti, poradíme, jak na mezipředmětové provázání a další. Pište Martinu Křížovi, martin.kriz@chaloupky.cz.

Nabídku výukových pomůcek rozšiřujeme o zbrusu novou SOLÁRNÍ SUŠIČKU BYLINEK A OVOCE. Nahřátím černého plechu dojde k ohřevu vzduchu proudícího sušičkou vzhůru skrze síta, na kterých pak můžete sušit, co zrovna potřebujete. Výška 1,8 metru, délka 1,9 metru, součástí výbavy je deset sít.  
Aktuálně máme k dispozici jeden prototyp. Další informace na: marek.holemar@chaloupky.cz
www.chaloupky.cz