Hlavní kategorie

Akce

Kolíkový stav - 50 cm - kvalita "B"

I nám se občas něco nepovede na 100%, ale neradi vyhazujeme věci, které mohou dobře posloužit. Kolíkový stav je plně funkční, jen otvory na kolíky nejsou vyvrtané zcela uprostřed, ale mírně ke straně. Skladem 1ks, před platbou nás prosím kontaktujte kvůli ověření dostupnosti.

 

Dřevěný kolíkový stav na tkaní.
Stav se silnějšími kolíčky (průměr 10 mm). Délka dřevěného podstavce je 50 cm s 15 kolíčky, součástí stavu jsou dvě uchytky pro připevnění k pracovní podložce.
Stav je vhodný pro zpracování hrubšího materiálu při environmentálních programech (typicky např. ovčí vlna) a také pro lidi s poruchami motoriky (lze využít pro aktivizační činnosti v sociálních službách).

 

Cena s DPH: 280 

Tkaní na tomto stávku je velmi příjemné, relaxační, jednoduché, zvládnou i malé děti s drobnou dopomocí dospělých. Tkát se dá z proužků látek, vlny, bavlnek...
Regulovatelný počet kolíků, kterým si řídíte šířku koberečku, délka koberečku závisí na délce osnovy - tzn. v podstatě neomezeno.
Kolíky fungují jako takové jehly, když jsou již pruhy látek natkány na kolíkách, postupně se jednotlivé kolíky vytahují jako jehla s nití a tkanina se tak posunuje dolů na osnovní niť.

Výrobek vyrábí a dodává společnost EKOVYSOČINA s.r.o., která zaměstnává více než 50% zdravotně postižených pracovníků a je oprávněna poskytovat náhradní plnění ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti.

Na přírodě nám záleží!
Proto balíme do použitých krabic.