Košík 0 

Radujte se s námi, máme cenu EDUÍNA 2017!

Projekt, který jistě sledujete, získal 1. místo v Ceně odborné poroty a 2. místo v Ceně veřejnosti EDUÍNA 2017 za inovace ve vzdělávání.

 

Jsme rádi, že naše aktivity a filosofie učení se venku oslovuje nejen širokou veřejnost, ale také odborníky ve vzdělávání. Zdá se, že už nám to dochází všem.

Vážíme si toho, že jsme uspěli v konkurenci 96 dalších kvalitních projektů, které byly do ceny Eduína 2017.  Učíme se venku běží teprve půl roku a zatím nemá velkého finančního partnera, který by ho podporoval. Z velké části tak žije díky nadšení lidí, kteří s ním začali.

Žije tak trochu z nadšení lidí, kteří se do něj pustili.  Ocenění nám proto přináší určité zadostiučinění a velkou vzpruhu do budoucnosti. 

Velký dík patří všem učitelům, rodičům a partnerům za podporu, inspiraci a pomoc! Je skvělé, že nám pomáháte, aby se učení venku stalo běžným a mohlo ho zažít každé dítě na každé škole v ČR.

Velké uznání patří Nadaci Vodafone Česká republika, která se naší vize nezalekla a podporuje rozvoj UČÍME SE VENKU pomocí programu Rok jinak.Díky němu jsme získali na rok 2018 marketingového specialistu Jakuba Havla. Máte se na co těšit.
Projekt UČÍME SE VENKU realizujeme společně s organizacemi Lipka a Tereza

Vše o Ceně EDUína,  dalších  vítězích a zúčastněných se můžete dočíst na http://www.eduina.cz/

27.12. Chaloupky Kněžice

Kufrování na Chaloupkách Kněžice

29.12. Nové Město na Moravě

Novoměstské kufrování III.

30.12. Krátká, statek č. 12

Krátecké kufrování IX.

27.1. 2019 Horní Krupá

Zimní přírodou

12.3. 2019 Horní Krupá

Velikonoční dílna

15.3. 2019 - 17.3. Horní Krupá

Soví houkání

Celý kalendář