Košík 0 

První Burza filantropie v Třebíči pro nás byla úspěšná

Třebíč

Ve středu 3. října proběhla v Konferenčním centru Hotelu Atom historicky první burza filantropie v Třebíči a celkově nedopadla vůbec špatně. Bylo podpořeno 5 projektů v celkové hodnotě 124.000 Kč.

Za stoly donátorů zasedli zástupci těchto společností: Hotel Atom, Alfa In a.s., Jaderná elektrárna Dukovany, B Technik s.r.o., Okna&Company s.r.o., Sparkasse Třebíč, Medesa s.r.o. Město zastupovali radní Marie Černá a Pavel Pacal – náměstek hejtmana Kraje Vysočina.

Chaloupky se této příležitosti zúčastnily se ctí se svým projektem Okna pro školu, kde se zase učí na výměnu oken na svém pracovišti v Zašovicích a byly úspěšné. Ne zcela, ale jak se říká: „Nemusí pršet, jen když kape." Nakapalo nám 10.000 od třebíčské firmy Okna Company – skvělé, moc panu Petru Hůlkovi děkujeme a 2.000 korun od přespolní firmy Medesa, kde jsme zaujali pana Petra Pavlicu. Více štědrých Petrů! Díky. Tichá a o to milejší podpora přišla nečekaně přímo z pléna přihlížejících. Naše vystoupení zaujalo paní lékařku Janu Jabůrkovou natolik, že nám na účet zaslala 10.000. Dík převeliký!

Věřme, že se nám do příští burzy podaří opět probojovat a donátory přesvědčíme, že za podporu stojíme. Vždyť  na tom, jak se budeme chovat k přírodě stojí naše budoucnost. A aby se naše děti chovaly a myslely k přírodě přátelsky, je třeba je to učit. Nejlépe hrou a třeba v Zašovicích ve staré škole, kde už se zase učí.

Kdo se na burzu filantropie nedostal a náš projekt ho zaujal, může se na naši prezentaci podívat ZDE.

A kdo by chtěl přispět, může tak učinit na sbírkový účet č. 2800 631 192  / 2010 u Fio banky a.s.

Děkujeme!

27.12. Chaloupky Kněžice

Kufrování na Chaloupkách Kněžice

29.12. Nové Město na Moravě

Novoměstské kufrování III.

30.12. Krátká, statek č. 12

Krátecké kufrování IX.

27.1. 2019 Horní Krupá

Zimní přírodou

12.3. 2019 Horní Krupá

Velikonoční dílna

15.3. 2019 - 17.3. Horní Krupá

Soví houkání

Celý kalendář