Chaloupky

Životní prostředí 2016 - grant na podporu EVVO vyhlášen

Publikováno 19. září 2016

Chaloupky upozorňují, že byl vyhlášen grantový program Fondu Vysočina Životní prostředí 2016, který je určen na podporu environmentální výchovy a osvěty pro obce, školy i neziskové organizace.
Prostřednictvím tohoto dotačního titulu nabízí Kraj Vysočina 1,4 milionu korun na spolufinancování projeků zaměřených na aktivity spojené s přírodními zahradami, vzdělávání poskytovatelů EVVO a realizace přírodních školních zahrad.

V rámci tohoto grantového programu je možné financovat mimo jiné i tyto aktivity:
- konzultační, projekční a certifikační služby k přírodním zahradám (zpracování projektové dokumentace přírodní zahrady a její certifikace);
- realizace přírodních zahrad včetně mobiliáře;
- průběžné vzdělávání poskytovatelů EVVO absolvováním akreditovaných kurzů a seminářů.

Výše podpory v grantovém programu je až 75% a maximální výše dotace je 50 tisíc korun.

V souvislosti s tímto vyhlášeným grantovým programem pro Vás společnosti Chaloupky o.p.s. a EKOVYSOČINA s.r.o. připravily nabídku služeb, kterou je možné zařadit a financovat prostřednictvím tohoto grantového programu. Podrobná nabídka je ke stažení zde.

Budete-li mít zájem o využití našich služeb a bude-li součástí grantové žádosti i dodávka služeb od našich společností, rádi Vám bezplatně pomůžeme se zpracováním samotné grantové žádosti.

Navíc při využití našich služeb bude Vaše grantová žádost zvýhodněna při hodnocení specifických kritérií za zapojení neziskové organizace a podnikatelského subjektu do projektu.

Příjem žádostí končí 25. října 2016. Pokud Vás naše nabídka zaujala, ozvěte se prosím s dostatečným předstihem, abychom pro Vás mohli připravit odpovídající podklady.

V případě zájmu o naše služby, kontaktujte prosím pro podrobnosti a podporu naši projektovou pracovnici po přírodní a školní zahrady Ivetu Machátovou - tel. 731 440 922, e-mail: iveta.machatova@chaloupky.cz

Autor: Marek Holemář


Zpravodaj z Chaloupek

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje, zadejte svůj e-mail.Vstup do e-shopu

Publikace a pomůcky

Košík: 0 položek za 0,00

Vyhledávání

Navigační menu

česky
englishdeutsch

www.chaloupky.cz » Úvod » Přírodní zahrady » Životní prostředí 2016 - grant na podporu EVVO vyhlášen

Chaloupky o.p.s.
Kněžice 109
675 21 Okříšky

info@chaloupky.cz
Copyright © 2010 - 2017 Chaloupky o.p.s.
Vyrobilo Vergilio, s.r.o.