Chaloupky

Zajímá vás kurz bazální stimulace?

Publikováno 19. prosince 2017

Chaloupecké pracoviště v bývalém statku v Balinách u Velkého Meziříčí funguje jako Areál pro zahradní terapii a s péčí o lidi s nejrůznějším postižením má bohaté zkušenosti. Od středy 21. do pátku 23. února 2018 zde proběhne základní kurz bazální terapie, který je určen širokému spektru zájemců.

Bazální stimulace znamená elementární čili základní aktivity, které jsou poskytovány potřebným v té nejjednodušší podobě. Jednat se může o osoby s trvalým postižením nebo jen přechodným omezením. Vždy však skýtají možnost vývoje jejich osobnosti. Pomáhají všude tam, kde se klient vzhledem ke svému stavu, není schopen sám postarat o dostatečný přísun přiměřených podnětů.

Kurz je určen pro pracovníky ve zdravotnictví - zdravotní sestry, porodní asistentky, fyzioterapeuty, ergoterapeuty, logopedy a psychology i lékaře; pracovníky sociálních služeb - pečovatelky, ošetřovatelky, sociální pracovníky, vedoucí pracovníky v sociálních službách; pedagogické pracovníky - speciální pedagogy, asistenty pedagoga a vychovatele.

Chaloupky o.p.s. pořádají kurz ve spolupráci s Institutem bazální stimulace. Kurz proběhne od středy 21. do pátku 23. února 2018 a přihlásit se můžete již nyní na telefonním čísle: 736 523 681, mailové adrese: marek.holemar@chaloupky.cz či pomocí elektronické přihlášky zde

Autor: Honza


Zpravodaj z Chaloupek

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje, zadejte svůj e-mail.Vstup do e-shopu

Publikace a pomůcky

Košík: 0 položek za 0,00

Vyhledávání

Navigační menu

česky
englishdeutsch

www.chaloupky.cz » Úvod » Zajímá vás kurz bazální stimulace?

Chaloupky o.p.s.
Kněžice 109
675 21 Okříšky

info@chaloupky.cz
Copyright © 2010 - 2018 Chaloupky o.p.s.
Vyrobilo Vergilio, s.r.o.