Chaloupky

Učili jsme (se) o domově

Publikováno 9. října 2014

Ve dnech 3. a 4. října 2014 proběhl vzdělávací seminář s názvem Učíme se o domově. Ten byl vyvrcholením stejnojmenné aktivity v rámci projektu Učíme se za "školou" - místně ukotvené vzdělávací programy, který Chaloupky, o.p.s. realizují za podpory Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost.

Semináře, který se konal v Jihlavě, se účastnilo dvacet pedagogů ze všech okresů Kraje Vysočina. Hlavním tématem semináře bylo využití regionálního přístupu k výuce a využití místně ukotvených vzdělávacích programů.

Na semináři vystoupila se zajímavým příspěvkem celá řada lektorů, kteří mají s tímto způsobem výuky zkušenosti, případně mohli svými znalostmi o regionu vhodně doplnit náplň místně ukotvených programů. Účastníci se tak v rámci semináře setkali například s RNDr. Karlem Malým, Mgr. Eva Kulkovou, Mgr. Dagmar Zouharovou nebo s RNDr. Mojmírem Vlašínem.

Chaloupečtí pedagogové současně účastníky seznámili s výstupy projektu a se vzdělávacími programy, které byly vytvořeny v rámci projektu. Několik takových si účastnili mohli sami vyzkoušet, protože na programu semináře byly i praktické workshopy jako například ukázka terénního programu v lokalitě Zaječí skok.

Dvoudenní seminář proběhl bez komplikací ke spokojenosti účastníků.Zpravodaj z Chaloupek

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje, zadejte svůj e-mail.Vstup do e-shopu

Publikace a pomůcky

Košík: 0 položek za 0,00

Vyhledávání

Navigační menu

česky
englishdeutsch

www.chaloupky.cz » Úvod » Projekty » Ukončené projekty » Učíme se za "školou" - OPVK » Učili jsme (se) o domově

Chaloupky o.p.s.
Kněžice 109
675 21 Okříšky

info@chaloupky.cz
Copyright © 2010 - 2017 Chaloupky o.p.s.
Vyrobilo Vergilio, s.r.o.