Chaloupky

Tradiční velikonoce zcela netradičně v Klubu Lebeda

Publikováno 18. března 2016

Již poněkolikáté se ve dnech 15. - 17. března 2016 ve Velkém Meziříčí uskutečnila tradiční Velikonoční výstava, kterou pořádal Jupiter Club ve spolupráci se Svazem žen.

A samozřejmě i letos se na výstavě mezi jinými organizacemi ukázaly také Chaloupky, které reprezentoval balinský Klub Lebeda. A jelikož máme rádi tradice i jejich inovace, pojali jsme téma letošní výstavy poněkud ne-tradičně. Velký zájem z řad návštěvníků však svědčil o tom, že jsme vybrali správně.

Vrbové proutí, malované kraslice, slepičky a roztomilé zajíce, to vše by jste u nás na výstěvě hledali marně. Naopak mohli jste se dozvědět, co všechno se dá na jaře udělat, abychom se cítili dobře ve svém těle - tzv. jarní očista. Součástí naší prezentace bylo krátké představení pojmu jarní únavy a zároveň i účinné metody, jak se s ní vyrovnat.

A jako hlavní trhák výstavy však bylo klíčení. Na několika miskách tak měli návštěvníci možnost seznámit se ze základními druhy luštěnin, které jsou vhodné ke klíčení. Uživatelé Klubu Lebeda připravovali ochutnávku i těch naklíčených. A ochutnávali malí, velcí, školáci, dospělí i důchodci - prostě všichni. Zájemci byli informováni o možnostech zdravé výživy.

A nám zůstali jen prázdné misky a uživatelům a pracovníkům Klubu Lebeda velmi dobrý pocit z výstavy.


Provoz Klubu Lebeda podporuje Kraj Vysočina.

Autor: Martina Kalendová


Zpravodaj z Chaloupek

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje, zadejte svůj e-mail.Vstup do e-shopu

Publikace a pomůcky

Košík: 0 položek za 0,00

Vyhledávání

Navigační menu

česky
englishdeutsch

www.chaloupky.cz » Úvod » Projekty » Klub Lebeda - sociální rehabilitace » Tradiční velikonoce zcela netradičně v Klubu Lebeda

Chaloupky o.p.s.
Kněžice 109
675 21 Okříšky

info@chaloupky.cz
Copyright © 2010 - 2017 Chaloupky o.p.s.
Vyrobilo Vergilio, s.r.o.