Chaloupky

První seminář odhalil Chaloupeckou pokladnici

Publikováno 9. října 2014

Seminářem ve Velkém Meziříčí odstartovala série šesti seminářů, které mají za cíl seznámit pedagogy s novou publikací Chaloupecká pokladnice, která vznikla v rámci stejnojmenného projektu, který Chaloupky realizují s podporou Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost.

Dne 24. září 2014 se v zámeckém parku ve Velkém Meziříčí konal první akreditovaný terénní seminář o Chaloupecké pokladnici, jehož cílem bylo představit novou metodickou pomůcku pro venkovní výuku environmentálních témat.

Semináře se zúčastnilo celkem 19 účastnic, které se seznámili jak s pomůckou pracovat, jaké obsahuje aktivity a sami si následně vybrané aktivity vyzkoušet přímo v praxi. Na závěr každá z účastnic získala zdarma jednu Chaloupeckou pokladnici pro další využití ve své praxi.

První zkoušku tak nová chaloupecká publikace zvládla a nejčastější hodnocení, které získala od účastnic semináře byla jednička s hvězdičkou.
Zpravodaj z Chaloupek

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje, zadejte svůj e-mail.Vstup do e-shopu

Publikace a pomůcky

Košík: 0 položek za 0,00

Vyhledávání

Navigační menu

česky
englishdeutsch

www.chaloupky.cz » Úvod » Projekty » Ukončené projekty » Chaloupecká pokladnice - OPVK » První seminář odhalil Chaloupeckou pokladnici

Chaloupky o.p.s.
Kněžice 109
675 21 Okříšky

info@chaloupky.cz
Copyright © 2010 - 2017 Chaloupky o.p.s.
Vyrobilo Vergilio, s.r.o.