Chaloupky

Na osm set účastníků CVVZ si vyměnilo své zkušenosti

Publikováno 16. listopadu 2016

Jihlavě proběhl ve dnech 11. - 13. 11. 2016 již 25. ročník Celostátní vzájemné výměny zkušeností. CVVZ je každoročním největším setkáním vedoucích malých i velkých organizací pracujících s dětmi a mládeží. Na osm set účastníků získalo během tří dnů nové zkušenosti, které jim pomohou rozvíjet jejich vlastní volnočasové aktivity.

Po celý víkend probíhaly workshopy a semináře z oblasti práva, psychologie, ekologie a přírodních věd vedené odbornými lektory. Zkušení chaloupečtí lektoři přispěli jak environmentálně zaměřenými programy na téma badatelství, nápady na aktivity do přírody atd., tak simulačními a strategickými hrami. Vydařila se spolupráce s jihlavskou ZOO, která nabídla programy o biodiverzitě a chovu zvířat. Novinkou letošního ročníku byl Festival táborových a oddílových filmů, který pořadatelé zorganizovali ve spolupráci s Mezinárodním festivalem dokumentárních filmů Ji.hlava. Víkend oživila celá řada doprovodných programů a aktivit, např. velká herna deskových her, čajovna a kavárna. S velkým zájmem se setkalo tržiště s užitečným vybavením pro celoroční oddílovou činnost.

CVVZ upevňuje vztahy mezi všemi, kdo se podílejí na výchově dětí, přičemž ji každý rok ji organizují dobrovolníci z jiného města. Letošní ročník hostily budovy Střední průmyslové školy a Gymnázia Jihlava, které byly pro účely akce propojeny. Příští ročník proběhne v severomoravském Šumperku 16. - 19. 11. 2017.


Zpravodaj z Chaloupek

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje, zadejte svůj e-mail.Vstup do e-shopu

Publikace a pomůcky

Košík: 0 položek za 0,00

Vyhledávání

Navigační menu

česky
englishdeutsch

www.chaloupky.cz » Úvod » Na osm set účastníků CVVZ si vyměnilo své zkušenosti

Chaloupky o.p.s.
Kněžice 109
675 21 Okříšky

info@chaloupky.cz
Copyright © 2010 - 2017 Chaloupky o.p.s.
Vyrobilo Vergilio, s.r.o.