Chaloupky

Kozlík Max zvládne i náročnější terén

Publikováno 31. března 2017

Je jaro a my v Lebedě si lebedíme. Krom jarního sluníčka nás náramně potěšil i sponzorský dar od obecně prospěšné společnosti Život dětem, díky kterému jsme mohli pořídit speciální sportovní vozík Kozlík Max. Teď se s námi do lesa dostanou opravdu všichni!

Vozík pro postižené Kozlík Max od firmy Benecykl je pro vyjížďky do přírody jako dělaný. Dříve jsme se vydávali na procházky s klasickým invalidním vozíkem. Nutno přiznat, že to byla vážně dřina. Zato s novým, snadno ovladatelným vozíkem je to hračka. Díky polohovatelné konstrukci a opoře ze všech stran lze ve vozíku dle libosti sedět nebo téměř ležet. A jak jsme si vyzkoušeli, Kozlík Max zvládne bez problému i jízdu po nezpevněných cestách či lesem. To je pro naše vycházky prostě senzace.

Můžeme bez nadsázky říci, že si teď v Lebedě lebedíme. A protože jsme dostali k vozíku také zimní vak a lyže, které se dají upevnit na kola, víme už teď, že lebedit si budeme i na procházkách v zimě. Ještě jednou mockrát děkujeme za úžasný dárek, který rozhodně nezůstane stát v koutě.


Zpravodaj z Chaloupek

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje, zadejte svůj e-mail.Vstup do e-shopu

Publikace a pomůcky

Košík: 0 položek za 0,00

Vyhledávání

Navigační menu

česky
englishdeutsch

www.chaloupky.cz » Úvod » Kozlík Max zvládne i náročnější terén

Chaloupky o.p.s.
Kněžice 109
675 21 Okříšky

info@chaloupky.cz
Copyright © 2010 - 2017 Chaloupky o.p.s.
Vyrobilo Vergilio, s.r.o.