Chaloupky

Kompletní nabídka letních táborů 2017

Publikováno 27. února 2017

Letní příměstské i pobytové tábory pod hlavičkou Chaloupek budou probíhat po dobu celých letních prázdnin 2017. Je jen na vás, které z pěti míst na Vysočině a termín si vyberete.

Jaké tábory jsme pro vás letos připravili? V jednom až třech termínech proběhne:

Stanový tábor Slované

Devítidenní dětský stanový tábor se uskuteční v Čikově u Náměště nad Oslavou a zavede nás do dob, kdy naše území začali osidlovat Slované. Vyrobíme si dobové oblečení i nástroje, seznámíme se se životem našich předků a hlavně si užijeme mnoho zábavy.

Putování s Malým princem

Z Ostrůvku ve Velkém Meziříčí vyrazíme na cestu vesmírem, navštívíme vzdálené planety a pomůžeme tamním obyvatelům vyřešit záhady na jejich planetě. Abychom mohli dobře vidět a poznávat hvězdy, poslední noc budeme nocovat v ekocentru v Balinách.

Kovářský tábor

Týdenní řemeslný tábor v Kněžicích zaměřený na práci se železem, výhní, kladivem a kovadlinou. Tábor především pro kluky, kteří si s sebou mohou vzít i svého tátu. Od rána do večera tlučeme do kovadlin a vyrábíme železné nástroje, umělecké i praktické předměty.

Cesta do Země skřítků

Letní příměstský tábor v Horní Krupé pro rodiče s dětmi ve věku 3-6 let nás zavede do Země skřítků. Postupně navštívíme a prozkoumáme zemi skřítků vody, vzduchu a země. Těšit se můžete na tematické výtvarné, hudební a pohybové aktivity.

Velká Krupská expedice

Vydáme se na expedici za poznáním okolí Krupé, kde nás čeká dobrodružné bádání, hry v přírodě, brouzdání v potoce a lovení na louce. Tábor bude probíhat jako příměstský od 9 do 17 hodin s jedním noclehem a závěrečným táborákem.

Čarodějův učeň nebo Dobrodružnou stezkou

Tábor v Balinách u Velkého Meziříčí je určen dětem a osobám se speciálními potřebami a/nebo zdravotním znevýhodněním ve věku od 6 do 36 let. Po dohodě je možná i účast zdravého sourozence. Účast těžce znevýhodněné osoby je možná jen v doprovodu vlastního asistenta.

Termíny a informace o jednotlivých táborech naleznete zde


Zpravodaj z Chaloupek

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje, zadejte svůj e-mail.Vstup do e-shopu

Publikace a pomůcky

Košík: 0 položek za 0,00

Vyhledávání

Navigační menu

česky
englishdeutsch

www.chaloupky.cz » Úvod » Kompletní nabídka letních táborů 2017

Chaloupky o.p.s.
Kněžice 109
675 21 Okříšky

info@chaloupky.cz
Copyright © 2010 - 2017 Chaloupky o.p.s.
Vyrobilo Vergilio, s.r.o.