Chaloupky

Chaloupecká nabídka programů pro učitele 2017

Publikováno 1. prosince 2016

Představujeme pestrou nabídku vzdělávacích programů pro učitele a pedagogické pracovníky pro nadcházející kalendářní rok. Akce se konají buďto v našem středisku v Kněžicích, nebo přímo v terénu.

SNĚŽNÝ VÍKEND, 27. - 29. 1. 2017

Podíváme se na sníh ze všech úhlů pohledu - na jeho estetické, fyzikální i chemické vlastnosti. Budeme ze sněhu stavět, zkoumat ho, fotit a kreslit, zkrátka budeme si ho užívat. Připraveny budou tradiční i netradiční aktivity na sněhu, ve sněhu a se sněhem, včetně výletu na běžkách. Akce je určena učitelům všech stupňů ZŠ. Akce se koná pouze za příznivých sněžných podmínek.
Garant: Martin Kříž,
martin.kriz@chaloupky.cz. Více ZDE

ČESKÉ VESNICE V RUMUNSKÉM BANÁTU, 18. - 21. 5. 2017

Třídenní botanická exkurze do části Rumunska, kde se domluvíte česky. V oblasti se nachází široké koryto Dunaje a jeho soutěska Železná vrata. Na mnoha místech je zde téměř nedotčená příroda a rostlinné druhy, které se u nás vyskytují jen vzácně. Kromě Svaté Heleny, kde budeme ubytováni v místních rodinách, navštívíme také vesnici Rovensko a ti zdatnější i Gernik. Exkurze se uskuteční pro minimálně 30 zájemců. Cena cca 4.000 Kč.
Garant: Marie Rajnošková,
marie.rajnoskova@chaloupky.cz

BLÁTIVÝ VÍKEND na Chaloupkách v Kněžicích, 2. - 4. 6. 2017

Víkend plný bláta pro učitele MŠ a nižšího stupně ZŠ. Budeme se věnovat živlům a námětům, jak v dětech podporovat vnímání našeho propojení se Zemí. Co vše lze s blátem, a vůbec s hlínou a půdou podnikat - od staveb z bláta, výroby barev z hlíny k nejrůznějším výtvarným i didaktickým aktivitám. Jak důležité je ponechat děti jejich vlastní tvořivosti a co má bláto společného s rozvojem fantazie a radostí ze života.
Garant: Iva Suchá,
iva.sucha@chaloupky.cz. Více ZDE

HURÁ Z LAVIC DO KRAJINY na Chaloupkách v Kněžicích, 23. - 25. 8. 2017

Tradiční třídenní školení nás tentokrát vytáhne do krajiny, kterou se pokusíme celistvě pojmout. Lektory nám budou autoři nové publikace Krajina nápadů. Čeká nás krajina pod lupou, modelování, rekonstrukce, obnova, struktura, transfery krajinou i krajina historická. Akce je určena pro učitele základních škol.
Garant: Martin Kříž,
martin.kriz@chaloupky.cz. Více ZDE

HURÁ ZE ŠKOLKY na Chaloupkách v Kněžicích, 23. - 25. 8. 2017

Náměty, inspirace, ukázky z výuky především v zahradě a venku v přírodě. Tradiční akce pro učitelky a učitele z MŠ.
Garant: Marie Rajnošková,
marie.rajnoskova@chaloupky.cz. Více ZDE


Zpravodaj z Chaloupek

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje, zadejte svůj e-mail.Vstup do e-shopu

Publikace a pomůcky

Košík: 0 položek za 0,00

Vyhledávání

Navigační menu

česky
englishdeutsch

www.chaloupky.cz » Úvod » Servis pro školy » Semináře a vzdělávání pedagogů » Chaloupecká nabídka programů pro učitele 2017

Chaloupky o.p.s.
Kněžice 109
675 21 Okříšky

info@chaloupky.cz
Copyright © 2010 - 2017 Chaloupky o.p.s.
Vyrobilo Vergilio, s.r.o.