Chaloupky

LETNÍ TÁBORY

1. - 9. 7. Stanový tábor SLOVANÉ

Devítidenní dětský stanový tábor zavede jeho účastníky do dob, kdy naše území začali osidlovat Slované. Vyrobíme si dobové oblečení i nástroje, seznámíme se se životem našich slovanských předků. Hlavně si užijeme zábavy. Proto neváhejte a zúčastněte se této výpravy s námi.

10. - 14. 7. Příměstský tábor VELKÁ KRUPSKÁ EXPEDICE I.

Letní prázdninový program v Horní Krupé je určen pro děti od 7 do 13 let. Vydáme se na expedici za poznáním okolí Krupé, čeká nás dobrodružné bádání, hry v přírodě, brouzdání v potoce, lovení na louce. Tábor bude probíhat jako příměstský od 9 do 17 hod s jedním noclehem a závěrečným táborákem.

17. - 21. 7. Příměstský tábor pro děti a osoby se zdravotním postižením Čarodějův učeň

Tábor je určen dětem a osobám se speciálními potřebami a/nebo zdravotním znevýhodněním ve věku od 6 do 36 let. Po dohodě je možná i účast zdravého sourozence. Účast těžce znevýhodněné osoby je možná jen v doprovodu vlastního asistenta.

18. - 20. 7. Příměstký tábor pro rodiče s dětmi CESTA DO ZEMĚ SKŘÍTKŮ I.

Letní příměstský tábor pro rodiče s dětmi ve věku 3-6 let v Horní Krupé. Postupně navštívíme a prozkoumáme zemi skřítka vody, vzduchu a země. Těšit se můžete na tematické výtvarné, hudební a pohybové aktivity.

23. - 28. 7. KOVÁŘSKÝ TÁBOR pro pokročilé

Týdenní řemeslný tábor pro pokročilé zaměřený na práci se železem, výhní, kladivem a kovadlinou. Tábor především pro kluky, kteří si s sebou mohou vzít i svého tátu. Od rána do večera tlučeme do kovadlin a vyrábíme železné nástroje, umělecké i praktické předměty.

31. 7. - 4. 8. Příměstský pro děti a osoby se zdravotním postižením DOBRODRUŽNOU STEZKOU

Tábor je určen dětem a osobám se speciálními potřebami a/nebo zdravotním znevýhodněním ve věku od 6 do 36 let. Po dohodě je možná i účast zdravého sourozence. Účast těžce znevýhodněné osoby je možná jen v doprovodu vlastního asistenta.

7. - 11. 8. Příměstský tábor PUTOVÁNÍ S MALÝM PRINCEM I.

Budeme putovat s Malým princem Vesmíre, navštívíme vzdálené planety a pomůžeme tamním obyvatelům vyřešit záhady na jejich planetě. Abychom mohli dobře vidět a poznávat hvězdy, budeme poslední den budeme nocovat v ekocentru v Balinách.

8. - 10. 8. Příměstký tábor pro rodiče s dětmi CESTA DO ZEMĚ SKŘÍTKŮ II.

Letní příměstský tábor pro rodiče s dětmi ve věku 3-6 let v Horní Krupé. Program je zaměřený na denní pobyt v přírodě v Horní Krupé. Postupně navštívíme a prozkoumáme zemi skřítka vody, vzduchu a země. Těšit se můžete na tematické výtvarné, hudební a pohybové aktivity.

14. - 18. 8. Příměstský tábor VELKÁ KRUPSKÁ EXPEDICE II.

Letní prázdninový program v Horní Krupé je určen pro děti od 7 do 13 let. Vydáme se na expedici za poznáním okolí Krupé, čeká nás dobrodružné bádání, hry v přírodě, brouzdání v potoce, lovení na louce. Tábor bude probíhat jako příměstský od 9 do 17 hodin s jedním noclehem a závěrečným táborákem.

21. - 25. 8. Příměstký tábor PUTOVÁNÍ S MALÝM PRINCEM III.

Budeme putovat s Malým Princem Vesmírem, navštívíme vzdálené planety a pomůžeme tamním obyvatelům vyřešit záhady na jejich planetě. Abychom mohli dobře vidět a poznávat hvězdy, poslední noc budeme nocovat v ekocentru v Balinách.

Přečtěte si další články: 
 1 
 2 
   další 
Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás!
Jméno:
Telefon:
E-mail:
Zpráva pro nás:
Zpravodaj z Chaloupek

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje, zadejte svůj e-mail.Vstup do e-shopu

Publikace a pomůcky

Košík: 0 položek za 0,00

Vyhledávání

Navigační menu

česky
englishdeutsch

www.chaloupky.cz » Úvod » LETNÍ TÁBORY

Chaloupky o.p.s.
Kněžice 109
675 21 Okříšky

info@chaloupky.cz
Copyright © 2010 - 2018 Chaloupky o.p.s.
Vyrobilo Vergilio, s.r.o.