Košík 0

Základní kurz bazální stimulace

Baliny Středa 21. února od 10:00 - Pátek 23. února 13:00

Třídenní kurz  je určen pro široké spektrum lidí, kteří pracují s lidmi trvale postiženými, nebo jen přechodně omezenými.

Chaloupecké pracoviště v bývalém statku v Balinách u Velkého Meziříčí funguje jako Areál pro zahradní terapii a s péčí o lidi s nejrůznějším postižením má bohaté zkušenosti. Od středy 21. do pátku 23. února 2018 zde proběhne základní kurz bazální terapie. Chaloupky o.p.s. ho pořádají s Institutem bazální stimulace. Kurz je určen širokému spektru zájemců.

Bazální stimulace znamená elementární čili základní aktivity, které jsou nabízeny potřebným v té nejjednodušší podobě. Jednat se může o osoby s trvalým postižením nebo jen přechodným omezením.  Vždy však skýtají možnost vývoje jejich osobnosti. Pomáhají všude tam, kde se klient vzhledem ke svému stavu, není schopen sám postarat o dostatečný přísun přiměřených podnětů.

Kurz je určen pro pracovníky ve zdravotnictví - zdravotní sestry, porodní asistentky, fyzioterapeuty, ergoterapeuty, logopedy a psychology i lékaře; pracovníky sociálních služeb - pečovatelky, ošetřovatelky, sociální pracovníky, vedoucí pracovníky v sociálních službách; pedagogické pracovníky - speciální pedagogy, asistenty pedagoga a vychovatele.

Kurz proběhne od středy 21. do pátku 23. února 2018 a přihlásit se můžete již nyní na telefonním čísle: 736 523 681, mailové adrese: marek.holemar@chaloupky.cz či pomocí elektronické přihlášky.

Doba trvání kurzu: 3 dny

Rozsah kurzu: 24 hodin

Cena: 4100 Kč

Přihlásit se můžete zde